Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Assistance w podróży – Kraków

Dlaczego Assistance w podróży to dobry wybór?


Urlop to z pewnością upragniony okres dla każdej osoby, która ma za sobą cały przepracowany rok. Wspólne chwile z rodziną są zawsze niezwykłym czasem, a podróże zagraniczne łączą i zarażają pasją zwiedzania.

Gdy za oknem pogoda w “kratkę” wszyscy czekają na wakacje i czas dla siebie. Warto jednak pamiętać, że w tym okresie może dojść także do niespodziewanych zdarzeń losowych. Szczególnie w obcym kraju trudno nam jest do końca przewidzieć wszystkie okoliczności. Chcielibyśmy, aby przytrafiły Ci się same przyjemne niespodzianki, ale przed wyprawą w nieznane chętnie radzimy jak przygotować się na wszystko.

Za granicą nie zawsze jest możliwość szybkiego znalezienia informacji. Zazwyczaj jest tak, że zabierają one dużo czasu. Gdy potrzebujemy załatwić formalności, wówczas nie wiemy do kogo się zwrócić. Z ubezpieczeniem assistance nie trzeba mieć specjalnego „planu B”, ponieważ działa natychmiast, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji. Dzięki wykupionym wariancie assistance w razie problemów dodzwonisz się do centrum alarmowego oraz otrzymasz niezbędną pomoc o każdej porze. Ten komfort, w którym wiesz, że zawsze pod telefonem jest ktoś, kto udzieli Ci wsparcia w języku polskim daje pewności w działaniu.

Kiedy Assistance pomoże?


Assistance to kompleksowa pomoc w kryzysowych sytuacjach. W przypadku kłopotów zdrowotnych dostaniesz potrzebne informacje o dostępnych placówkach medycznych w okolicy od miejsca w którym się znajdujesz. Telefon alarmowy poinstruuje Cię do służb ochrony zdrowia, doradzi co powinieneś mieć przy sobie i czego dopilnować podczas obsługi medycznej. Polisa turystyczna z Assistance jest dodatkowym wariantem do ochrony ubezpieczeniowej na czas urlopu / wypoczynku która daje pewność w pomocy zorganizowania opieki medycznej za granicą.

W przypadku niedyspozycji możesz liczyć na zakwaterowanie na czas leczenia, zwrot kosztów za przyjazd bliskiej osoby i opiekę nad niepełnoletnimi dziećmi. Otrzymasz wsparcie, jeśli wcześniejszy powrót do kraju okaże się nieunikniony, a także w razie konieczności kontynuowania podróży w sposób inny niż wcześniej zaplanowany.

W ramach Assistance w podróży zyskujesz pomoc prawną i wsparcie tłumacza oraz niezbędne wskazówki na wypadek kradzieży czy problemów z dokumentami.
Na wakacje nie wyruszaj samotnie – weź ze sobą polisę turystyczną rozszerzoną o assistance w podróży, która pomoże Ci w tarapatach w każdym zakątku świata.

Z Karisto Ubezpieczenia z pewnością dobierzesz najlepszy pakiet turystyczny spełniający Twoje oczekiwania względem planowanego wyjazdu za granicę.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00