Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

NNW w życiu prywatnym – Kraków

NNW w życiu prywatnym – przydatne dla każdego


Na pewno każdy z nas doświadczył w swoim życiu mniejszych lub większych obrażeń na swoim ciele przy chwili nieostrożności. Potknięcie na prostej drodze? Złamany palec u dłoni? Upadek z wysokości?
Często możemy usłyszeć, że komuś z nas przydarzyło się podobne zdarzenie, bo przecież nie dzieje się nic osobie, która nic nie robi. Na te przykre okoliczności zdarzają się ludziom aktywnym.
Są na to sposoby, jak uzyskać odszkodowanie z tego tytułu. To NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków.

Zakres ochrony


NNW Jest rodzajem ubezpieczenia osobowego. Zakresem ochrony jest zdrowie i życie osoby ubezpieczonej. Wypłata odszkodowania jest przekazywana ubezpieczającemu, bądź osobie uprawnionej w razie powstania nieszczęśliwego wypadku, z powodu którego osoba poszkodowana doznała trwałego bądź krótkotrwałego uszczerbku na zdrowiu, rozstroju zdrowia lub najgorszym scenariuszu życia- zmarła. Świadczenie pieniężne może być wypłacone w 100% w razie śmierci poszkodowanego lub gdy poszkodowany doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu i zaburzone zostały czynności psychoruchowe. Każdy uszczerbek zdrowia ubezpieczonego jest liczony procentowo. Ubezpieczyciel może przedstawić jaki to właśnie procent wchodzi pod dany skutek.

NNW może działać jako samodzielna odrębna polisa lub może być ochroną dodatkową do innego ubezpieczenia jak na przykład: do ubezpieczenia komunikacyjnego, domu, mieszkania, gospodarstwa rolnego.

Ubezpieczenie także od drobnych zdarzeń


NNW zabezpiecza klienta i jego bliskich nie tylko w przypadku poważnych zdarzeń losowych, ale również w drobnych wypadkach. To dzięki ochronie NNW można liczyć na środki za szkodę na zdrowiu klienta, co pozwala rozpocząć w niedługim czasie konieczne leczenie oraz rehabilitację. Nieszczęśliwym wypadkiem jest nie tylko szkoda w wyniku naszej nieostrożności, lekceważenia ryzyka, bądź nieumyślności. Pod tym pojęciem kryje się szereg zdarzeń powstałych niezależnie od Twojej woli. Pośrednią przyczyną zajścia może pochodzić od innej osoby bądź przedmiotu. Źródłem nieszczęśliwego wypadku może być powalone drzewo, niewystarczająco odśnieżony chodnik w drodze do pracy, strome schody czy agresywne zwierzę.

Czy chciałbyś taką ochronę?


Daj nam znać, a my zajmiemy się przygotowaniem oferty ubezpieczenia NNW. Ustalimy wspólnie sumy ubezpieczeniowe i podejmiemy decyzję.
Wypełnij formularz w zakładce kalkulator.
Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00