Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

O nas

o nas ubezpieczenia krakow karisto

O nas


Ofertą naszego zakładu są zarówno ubezpieczenia dobrowolne jak i obowiązkowe, a także życiowe, jak i majątkowe. Ubezpieczenia majątku z punktu widzenia bezpieczeństwa finansowego są transakcją niezwykle ważną, ponieważ zabezpieczają zgromadzony nasz dorobek życia. Z kolei ubezpieczenia życiowe chronią nas samych, zapewniając opłatę za służbę zdrowia, pobyt w szpitalu oraz wypłatę odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

Z takiej formy pomocy co roku korzysta coraz więcej osób, gdyż rośnie społeczna świadomość na istotę bezpieczeństwa dla siebie i swoich bliskich na wypadek nagłych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Życie często pokazuje, że w jednym momencie w wyniku nieszczęśliwych i niezaplanowanych zdarzeń można zostać pozbawionym swojego całego dorobku życia. W czasach o przyśpieszonym tempie życia, a także niepewnej przyszłości wiele osób pragnie zapewnić sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa, ochrony i stabilności finansowej, które niewątpliwie wpływają na komfort życia.

Sam w sobie sposób ochrony może być różny. Może to być prowadzenie ostrożnego trybu życia, oszczędzanie, powierzanie swoich środków pieniężnych bankom, instalowanie systemów antywłamaniowych, używanie materiałów trudnopalnych do budowy swoich domostw, a także wiele innych. Jednym ze sposobów zapewnienia dogodnego komfortu życia jest także zawieranie ubezpieczeń. Taką życiową pomoc oferuje „KARISTO”, zakład ubezpieczeniowy stacjonujący w Krakowie, ale działający także na terenie całej Polski.

Naszym dotychczasowym klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Jesteśmy dla Was.


Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00