Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Ubezpieczenie floty – Kraków

Dlaczego ubezpieczenie floty?


Ubezpieczenie floty jest ubezpieczeniem komunikacyjnym przeznaczona dla przedsiębiorstw, którym korzystanie z pojazdów firmowych jest kluczowe w jej prowadzeniu. Minimalna liczba pojazdów, które można objąć “flotą”, jest różna między towarzystwami ubezpieczeniowymi i oscyluje pomiędzy od 5 do 10.

Produkt jest najodpowiedniejszy dla przedsiębiorców o dużym posiadaniu pojazdów potrzebnych do pracy. To rozwiązanie w dużej mierze dla przedsiębiorstw transportowych i spedycyjnych oraz dla podmiotów zarządzających flotami innych firm. “Flota” jest formą polisy zbiorczej, a więc i w tym przypadku daje oszczędności i duży komfort zawierania. Dzieje się tak, ponieważ umowa ta chroni wszystkie pojazdy w jednolitym okresie ochrony oraz o wspólnym terminie płatności składki.

Zarządzanie formalnościami związanymi ubezpieczeniem floty znacznie się upraszcza. Polisa w pakiecie dla wszystkich uwzględnionych pojazdów wiąże się z niższą ceną składki, dzięki czemu przynosi firmie realne korzyści finansowe.

Korzyści w porównaniu do osobnej polisy na każde auto


Przedsiębiorstwa używają do swojej pracy często różne rodzaje i kategorie pojazdów, a w ramach ubezpieczenia floty ochronisz zarówno samochody osobowe, ciężarowe, ciągniki, jak i motorowery. Tak samo jak w przypadku kierowców indywidualnych, ubezpieczenia flotowe zawierają obowiązkowe OC. Również można rozszerzyć je o AC, NNW kierowcy i pasażera oraz pakietu assistance. Każde auto z floty musi posiadać odpowiednią ochronę.

Oczywiście dodatkowym wariantem jest także ubezpieczenie szyb, opon czy dodatkowego wyposażenia auta. Jeśli auta firmowe będą wyjeżdżać za granicę do krajów nieobjętych Unią Europejską, z pewnością przyda im się Zielona Karta, czyli ochrona OC w wybranych krajach.

Polisa komunikacyjna dla floty to elastyczny produkt dla Twojego przedsiębiorstwa, który zapewni bezpieczeństwo na drodze i podczas pracy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00