Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Ubezpieczenie mieszkania – Kraków

Czemu służy ubezpieczenie mieszkania?


Ubezpieczenie mieszkania
w bloku, kamienicy daje nam ochronę finansową dla najważniejszego zgromadzonego dorobku życia, które jest owocem długoletniej pracy. Podczas naszego życia mogą jednak się nagłe zdarzenia losowe, które pozbawić nas mogą tego, co przez lata zgromadziliśmy.

Odpowiednio dopasowane ubezpieczenie mieszkania pozwala zabezpieczyć jego właścicieli i mieszkańców przed poważnymi konsekwencjami. Podczas korzystania z mieszkań najczęstszą przyczyną jest zalanie. Odpowiedzialność cywilna właściciela to wariant ochrony ubezpieczeniowej mieszkania, który chroni finansowo przed takimi przykrymi zdarzeniami. Jeśli posiadamy kredyt hipoteczny, wówczas banki wymagają od nas takiej formy zabezpieczenia. Najlepszym punktem wyjścia jest sprawdzenie ubezpieczenia za pierwszym razem, aby upewnić się, że obejmuje ono to, czego nam potrzeba. Ubezpieczenie mieszkania zabezpiecza przed skutkami takich zdarzeń i zjawisk, jak: powódź, huragan, ogień, uderzenia pioruna, inne zdarzenia pogodowe, zdarzenia losowe, kradzież z włamaniem oraz umyślne dewastacje mieszkania przez osoby trzecie.

Co jest chronione przez ubezpieczenie mieszkania?


Ubezpieczenie mieszkania obejmuje takie przedmioty ubezpieczenia jak:
• mieszkanie oraz jego stałe elementy;
• miejsce garażowe, garaż;
• balkon;
• działka ogrodnicza;
• piwnica;
• mienie ruchome takie jak: telewizor, telefony komórkowe, sprzęt sportowy, komputer, telefon komórkowy, tablet i innego rodzaju sprzęt RTV i AGD, meble, ubrania;
• biżuteria i dzieła sztuki;
• stałe elementy mieszkania takie jak: ściany, podłogi oraz wyposażenie łazienki, instalacje grzewcze;
• okna, drzwi, szyby i inne elementy szklane z uwzględnieniem kosztu ich montażu.

Wybierz KARISTO


KARISTO UBEZPIECZENIA pomaga dobrać najlepsze i najtańsze ubezpieczenie mieszkania, które kierujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Niezależnie od adresu lokalu mieszkalnego, oraz kamienicy działamy po to aby przedstawić Państwu na jaki pakiet warto się zdecydować, aby zdobyć jeszcze większą ochronę oraz dostęp do bardzo wygodnych usług, jak pomoc hydraulika, ślusarza czy też porady prawne. Warto również dodać, że ubezpieczenia nieruchomości mieszkaniowych rekompensują koszty poszukiwania przyczyny szkody.

To co może wyróżnić Multiagencję KARISTO to odpowiednie dopasowanie warunków ubezpieczenia do potrzeb a tym samym optymalizację kosztów. Wynegocjowanie najlepszej stawki dla naszych klientów jest naszym priorytetem – dlatego możemy zaproponować najkorzystniejsze opcje ochrony Państwa mieszkania.

Zabezpieczenie lokalu mieszkalnego, dla wielu osób w dzisiejszej rzeczywistości jest priorytetem dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego wspólnie zaprezentujemy najlepsze rozwiązania. Zakres ubezpieczenia dla domów i mieszkań jest bardzo szeroki i może obejmować między innymi budynki wolnostojące, garaże, elementy szklane budowli, ogrodzenia oraz obiekty małej architektury. a także domy i budynki w czasie budowy.

Potrzebne informacje o mieszkaniu


Ważne informacje:
• aby zawrzeć umowę ubezpieczenia konieczna jest wartość rynkowa lokalu;
• ubezpieczający powinien znać okres trwania budowy bloku, kamienicy;
• niezbędne jest także podanie wartości ruchomego mienia;
• aby uwzględnić w polisie osoby, które chcielibyśmy uwzględnić w polisie z tytułu OC i NNW, konieczne jest przygotowanie ich danych osobowych oraz numeru pesel;
• w przypadku gdy ubezpieczający obiekt posiada cesję na rzecz banku konieczne jest podanie dokładnego adresu tego banku.

Zapraszamy do kontaktu!
Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00