Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Ubezpieczenie przychodu – Kraków

Ubezpieczenie przychodu – co to takiego?


Wykonywanie czynności zawodowych kierowane są własną ambicją oraz potrzebą doskonalenia własnych umiejętności, ale przede wszystkim zapewnia stabilność finansową i bezpieczeństwo dla siebie i swoich bliskich. Ubezpieczenie podtrzymania przychodu jest produktem ubezpieczeniowym który zapewnia ciągłość finansową w związku z wykonywanym zawodem w sytuacji, gdy stan zdrowia do nie pozwala na wykonywanie swojej pracy przy dłuższym okresie.

Do kogo skierowana jest oferta?


Jest to idealna oferta dla osób których prowadzą działalność gospodarczą, wykonują tak zwane wolne zawody, jak i dla osób z umową kontraktową. Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem podtrzymania przychodu, jeżeli nieobecność w pracy będzie wiązać się z znaczną stratą wpływów przychodów, których wysokość nie pozwalałaby sprostać egzystencjalnym potrzebom na dotychczasowym poziomie.

Kiedy ubezpieczenie ma zastosowanie?


Okoliczności objęte ochroną to czasowa niezdolność do pracy, której przyczyną jest choroba lub następstwo nieszczęśliwego wypadku. W wyniku kłopotów zdrowotnych gdy nie jesteś w stanie dopełnić obowiązków w zawodzie, który wykonywałeś do tej pory to ubezpieczenie sprawdzi się idealnie. Przykładowo: weterynarz, który poważnie złamał rękę nie będzie mógł pomagać swoim pacjentom przez kilka miesięcy. Podejmowane leczenie i rehabilitacja będą wymagały zwolnienia lekarskiego. Dodatkowo przeciągająca się nieobecność może pogorszyć jego sytuację finansową. Dzięki Ubezpieczeniu podtrzymania przychodów jako ubezpieczający ustalasz sumę ubezpieczenia oraz okres odszkodowawczy, od których zależy wysokość świadczenia i liczba comiesięcznych wypłat.

Ochrona pozwala na zapewnienie pełnych należności finansowych z tutułu utraconych przychodów w wyniku trudnej sytuacji losowej. Ubezpieczony nie pozostanie bez środków do życia gdy stan zdrowia nie pozwala kontynuować pracy. W międzyczasie klient spokojnie przechodzi okres rekonwalescencji, a sytuacja zawodowa nie ulega pogorszeniu.
Oczywiście przed podjęciem decyzji proponuję krótką konsultację aby sprawdzić, czy dany produkt będzie dla Ciebie - drogi kliencie, i wspólnie ustalimy okres odszkodowawczy oraz sumę ubezpieczeniową.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00